Witamy po wakacjach.

Szanowni Rodzice

Dyrektor Przedszkola im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku informuje,że przedszkole jest dostosowane do wytycznych GIS, MZ i MEN związanych z funkcjonowaniem placówek oświatowych w okresie pandemii COVID – 19.
Według wytycznych obowiązujących od 25.08.2020r. metraż sal pozwala na to by do przedszkola uczęszczały wszystkie dzieci. Jednak dla zapewnienia zachowania bezpieczeństwa prosimy o stosowanie się do zaleceń i zapoznanie z załączoną procedurą obowiązującą w czasie, kiedy nasze miasto jest w tzw. „Strefie zielonej”

.

– dzieci przyprowadzamy do przedszkola od 6:30 do 8:30 (PROSZĘ PRZESTRZEGAĆ TYCH GODZIN)

– po 8:30 jest prowadzona dezynfekcja pionów komunikacyjnych

– odbiór dzieci od godziny 14:15 do 16:00

– rodzice wchodzą do przedszkola w maseczkach i przy wejściu dezynfekują ręce

– rodzic przekazuje dziecko pod opiekę pani pokojowej przy czytniku kart na parterze, nie wchodzi dalej na teren przedszkola

i niezwłocznie opuszcza placówkę

– ze względu na proces adaptacyjny wyjątkiem są rodzice dzieci 3-letnich, którzy do 11 września mogą wchodzić z dziećmi

do szatni i odprowadzić je do sali,

– kontakt z dyrektorem, pracownikiem biurowym i nauczycielem tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym
(94 37 235 52)

– odbiór dzieci przy czytniku kart ,

– prosimy rodziców, aby przyprowadzając dziecko rano 1.09. 2020 r. odebrali komplet dokumentów, które po wypełnieniu

należy po południu koniecznie przynieść do przedszkola..

.

Przedszkole nie podpisuje zbiorowych umów na ubezpieczenie NW dzieci.
Każdy rodzic, jeśli ma taką wolę,
powinien ubezpieczyć dziecko samodzielnie w wybranej przez siebie firmie.

Dyrektor przedszkola

Barbara Żeromska