🎈🎈🎈DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 🎈🎈🎈

🎈🎈🎈DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 🎈🎈🎈
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione przez Sejm RP, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.
W „Makusiu” Dzień Przedszkolaka rozpoczęliśmy na sportowo. Zaczęliśmy oczywiście od krótkiej rozgrzewki, pamiętając o właściwym przygotowaniu do treningu. 🙂Następnie wszystkie grupy wzięły udział w zawodach sportowych i wspaniale sobie w nich poradziły.😊👏
Po przemowie Pani Dyrektor, która złożyła wszystkim przedszkolakom życzenia w dniu ich święta, wyruszyliśmy na przemarsz ulicami miasta. W czasie spaceru dzieci odśpiewały piosenkę, której nauczyły się w ostatnich dniach, informując wszystkich mieszkańców o swoim święcie.
Kiedy dotarliśmy pod Urząd Miasta Szczecinek, czekała na nas miła niespodzianka od Włodarzy naszego miasta, za którą jeszcze raz bardzo dziękujemy. ☺️
Po powrocie do przedszkola dzieci kontynuowały świętowanie w swoich salach.
KOCHANE PRZEDSZKOLAKI, niech Wasze marzenia się spełniają !!!🥰🎉👧👦