BOISKO DLA MALUCHA- niech rozwija sportowego ducha

⚽️👧👦
Drodzy Rodzice, Absolwenci i Przyjaciele Przedszkola Publicznego im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku!
Już dziś rusza głosowanie na nasz projekt w Budżecie Obywatelskim Szczecinka na budowę stacjonarnego boiska do piłki nożnej o wymiarach 8×13,5m. z przeznaczeniem dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Boisko ze sztuczną nawierzchnią poliuretanową, ograniczone bandami i piłkołapem z siatki polipropylenowej. Dodatkowe wyposażenie: 2 kosze do koszykówki; zjeżdżalnia z trapem wejściowym. To wszystko dla NASZYCH DZIECI.
Zbierzmy się, połączmy siły i przyłączmy się do głosowania!
Razem możemy więcej!
Głosujemy na nr 5 ! 😊
LINK DO GŁOSOWANIA:
Jak należy głosować?
Od 18 września do 9 października 2023 można głosować na projekty do Budżetu Obywatelskiego w Szczecinku.
Poniżej krótka instrukcja jak należy zagłosować;
1. Prawo udziału w głosowaniu w ramach konsultacji budżetu obywatelskiego ma każdy mieszkaniec Miasta Szczecinek. W imieniu osób niepełnoletnich głos oddaje rodzic/opiekun prawny.
2. Głosowanie odbywa się poprzez wypełnienie elektronicznej karty do głosowania na stronie internetowej budżetu obywatelskiego.
3. Kolejność projektów na karcie do głosowania wynika z daty ich złożenia.
4. Głosowanie jest bezpośrednie.
5. Każdy głosujący może oddać głos na maksymalnie pięć projektów.
6. Każda osoba uprawniona do głosowania może zagłosować tylko jeden raz.