#Dobrotuitam

W okresie przedświątecznym, dzieci z grupy ,,Kotki Czyścioszki”  włączając się do akcji ,,Dobro tu i tam” razem ze swoimi Rodzicami udowodnili jak wielkie mają serca. W ramach grupowej zbiórki charytatywnej ,, Herbatka dla Seniora”, której celem była integracja międzypokoleniowa, docenienie roli Seniorów w społeczeństwie oraz kształtowanie u dzieci postaw szacunku wobec osób starszych, zbieraliśmy różnego rodzaju herbaty. Pudełko zapełniało się w błyskawicznym tempie, więc już po tygodniu trwania zbiórki, mogliśmy przygotować upominki dla Seniorów. Dodatkowo, dzieci własnoręcznie zrobiły piękne kartki z życzeniami, które przed Wigilią zostały wręczone mieszkańcom Domu Seniora wraz z zebranymi herbatami.
Serdeczne podziękowania dla Rodziców 🥰

#DobroTuiTam