Wręczenie nagród – konkurs ,,Las w słoiku”

with Brak komentarzy
🏆🏆🌱🌿🌳
Dnia 12.05.2022r. odbyło się  i dyplomów dla dzieci ze szczecineckich przedszkoli, które wzięły udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Ekologicznym – ,,Las w słoiku” pod hasłem przewodnim – ,,Lasy sadzimy ze SMOGIEM walczymy”.
Wszystkie dostarczone na konkurs prace były wspaniałe. Pomimo wykorzystania podobnych materiałów przyrodniczych, każda praca wyróżniała się oryginalnością i pomysłowością.🤩 Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy kreatywności, ekspresji twórczej oraz świadomości ekologicznej. 👏👏
Ogromne podziękowania kierujemy do – Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinku za objęcie konkursu Honorowym Patronatem i ufundowanie nagród dla wszystkich dzieci 💚
Dziękujemy również wszystkim przedszkolom, które zgłosiły się do udziału w konkursie za międzyprzedszkolną współpracę.🥰
Serdeczne gratulacje dla:
III miejsce – Natan Skowron– @Przedszkole Niepubliczne ,,U Cioci Gosi”
Wyróżnienie:
Dominika Protasewicz – Przedszkole Niepubliczne ,,U Cioci Gosi”
Karina Bochenek- Przedszkole Niepubliczne ,,U Cioci Gosi”
Maria Chmielewska- Przedszkole Niepubliczne ,,U Cioci Gosi”

Zostaw Komentarz