Dzień Dobrych Uczynków

,,Nikt z nas nie jest samotną wyspą, nikt również nie chce się tak czuć, dlatego Fundacja Ekologiczna ARKA zachęca do dobrych uczynków”.
Właśnie dziś 19.05.2022r. obchodzimy Dzień Dobrych Uczynków, czyli święto społecznych i bezinteresownych działań.
Nasz przedszkolny kącik recyklingu po raz kolejny zapełnił się plastikowymi nakrętkami🤩 Ekologia stała się dla przedszkolaków codziennością. Codziennie można było obserwować jak dzieci przynoszą i wrzucają do przygotowanego pojemnika- „Korkusia” nakrętki, które zbierają w swoich domach wraz z rodzicami. Zebrane nakrętki, „Sówki” zapakowały w worki i zostały one przewiezione do Filia Biblioteczna Stary Chwalim .
Nakrętki zostały przekazane na zbiórkę ,, PLASTIKOWE NAKRĘTKI ZBIERAJ, LECZENIE I REHABILITACJĘ ANTOSIA WSPIERAJ!”
Pomagajmy!❤