,,Aniołkowe Granie” – KONCERT

👼👼💝🎄🎼🎵🎶
W ostatnim tygodniu w naszym przedszkolu z każdej strony rozbrzmiewały kolędy, pastorałki i piosenki o tematyce świątecznej. Wszystko to za sprawą koncertu na zakończenie akcji charytatywnej „Aniołkowe Granie” w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego Aniołkowe Granie, propagującego ideę rodzicielstwa zastępczego.
Wszystkie grupy przygotowały wspaniałe występy, które wspólnie stworzyły piękną całość.
Koncert otworzyła Pani Dyrektor, składając życzenia świąteczne w imieniu całej społeczności przedszkolnej.
Prezenty, które zbieraliśmy podczas akcji charytatywnej, trafiły do dzieci wywołując wśród nich ogromne poruszenie. Ich radość wypełniła cały dom, a reakcje na kolejno rozpakowywane prezenty zapadną w pamięć na długo.🥰
#AniołkoweGranie