Piłkarski turniej ”Skrzat Cup” 2021

with Brak komentarzy
🏃‍♀️🏃⚽️🥅🏆
Dnia 17.12. 2021r. Dzieci z rocznika 2015/2016, (10 osobowa drużyna z grupy-”Sówki”) wzięły udział w turnieju piłkarskim ”SKRZAT CUP 2021” organizowanym przez Akademia Piłkarska Szczecinek we współpracy z OSIR Szczecinek – Ośrodek Sportu i Rekreacji w Szczecinku.
W turnieju wzięły udział 10 osobowe drużyny ze szczecineckich przedszkoli. Mecz piłki nożnej odbył się na hali sportowej przy SP1 w Szczecinku.
Gdy dotarliśmy na miejsce, dzieci przebrały się w szatni w stroje gimnastyczne i nie zapomniały o rozgrzewce przed meczem 😉
Kiedy weszliśmy na halę, naszym oczom ukazał się ogromny dmuchany zamek, na którym dzieci spędziły czas przed przybyciem wszystkich drużyn.
Następnie przyszedł czas na rozgrywki piłkarskie. Drużyny grały ze sobą wg zasady ,,każdy z każdym”, a mecze trwały po 8 minut. Dzieci rozegrały mecz przestrzegając zasad fair play. Każdy strzelony gol powodował wielką radość. Uśmiech i wzajemne wsparcie dominowały w naszym zespole podczas całego turnieju. Pan Przemysław Pasieczny , który był spikerem/ konferansjerem całego wydarzenia, wprowadzał wesołą atmosferę, dopingował drużyny i rozbawiał swoimi żartami- ,,Bo wiadomo, że po tęczy zawsze wychodzi… krasnoludek”. 😄
Ogromną niespodzianką było pojawienie się Świętego Mikołaja, który rozdawał dzieciom smakołyki.
Na zakończenie odbyło się wręczenie pucharów, medali oraz nagród rzeczowych.
Serdecznie dziękujemy za możliwość przeżycia wspaniałej piłkarskiej przygody wszystkim trenerom i organizatorom tego wydarzenia, a dzieciom ze szczecineckich przedszkoli za wspólną zabawę.
Dziękujemy również naszym tajemniczym paparazzi 😀 zasiadającym na trybunach, za udostępnienie nagrań.😊

Zostaw Komentarz