Wrzesień u ”Sówek”

with Brak komentarzy

Loading Images

🐠🐳☀️🎢⛵️🏊‍♀️
W pierwszym tygodniu września, ”Sówki” wspominały swoje wakacje. Dzieci przyniosły wakacyjne pamiątki i opowiadały o swoich wakacyjnych przygodach. Stworzyliśmy tymczasowy kącik wspomnień, w którym znalazły się pamiątki z wyjazdów.
🤸🤸‍♂️🧘‍♀️🧘
W dniach 13- 15 września, realizowaliśmy 3 dniowe gimnastyczne wyzwanie z Lwem Lolkiem i Adą, którego celem było pobudzanie aktywności fizycznej dzieci, na podstawie metody kreatywnej gimnastyki.
🌿🍃🧹💚🌍
17.09.2021r. – nasza grupa przystąpiła do 28 Akcji „Sprzątanie Świata – Polska 2021”, w ramach polskiej edycji międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska „Clean up the World’’. Inicjatywa ta miała na celu promowanie idei dbania o przyrodę wśród najmłodszych.
😊🍭🍬🤹🎤
20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka włączając się do akcji pt. „ Dzień przedszkolaka to ważne święto- uczcijmy je razem tańcem i piosenką”. Patronem tego przedsięwzięcia jest miesięcznik „Bliżej Przedszkola”.
🍀🍂🍁🍄⛅️🌦
Korzystając z jesiennej pogody, odwiedzaliśmy ogród przedszkolny, aby spędzić czas na zabawie na świeżym powietrzu, ale również po to, by zbierać jesienne dary, które przynosiliśmy do naszego kącika przyrody i wykorzystywaliśmy je w czasie zajęć i zabaw.
👮‍♀️👮‍♀️🚓🚦
W ostatnim tygodniu września, realizowaliśmy również Projekt edukacyjny ”Bezpieczny Przedszkolak” i mieliśmy okazję spotkać się z przedstawicielkami Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku, które dostarczyły nam cennych informacji na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 

Zostaw Komentarz