DZIEŃ W PIŻAMACH W NASZYM PRZEDSZKOLU!

with Brak komentarzy

 

DZIEŃ W PIŻAMACH

Drodzy Rodzice w dniu 27.09.2021 (poniedziałek) organizujemy w naszym przedszkolu
DZIEŃ W PIŻAMACH.

Proszę, aby w tym dniu dzieci przyniosły swoje piżamki 🙂
Pomysłodawcą jest Fundacja
,, GDY LICZY SIĘ CZAS”, założona przez rodziców dzieci, które chorowały miesiącami lub latami na chorobę nowotworową.
Wiemy jak ciężko jest dzieciom, rodzicom oraz bliskim rodziny, której dziecko chorowało lub choruje na nowotwór. Dla wielu podopiecznych Fundacji piżama stała się nieodłączną częścią codzienności. To co dla nas jest związane z odpoczynkiem i spokojem dla innych jest symbolem walki o zdrowie i życie. Chcemy okazać wsparcie wszystkim najmłodszym pacjentom i ich rodzinom poprzez zmianę sportowych ciuchów w piżamę.

DZIEŃ PIŻAMY to przede wszystkim dzień zwrócenia uwagi na ZDROWIE I EMPATIĘ.

Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę zorganizowaną właśnie przez Fundację ,,Gdy liczy się czas”, na rzecz dzieci z oddziałów onkologii, na zakup pomp do chemioterapii oraz wsparcie ośrodka rehabilitacji dla dzieci po leczeniu.

,,WPŁAĆ PIĄTAKA DLA DZIECIAKA”

Zachęcamy do wpłacenia symbolicznej kwoty na konto fundacji

NUMER KONTA BANKOWEGO

36 1750 0012 0000 0000 3439 6043

TYTUŁ PRZELEWU;
BIEG W PIŻAMACH – Aleksandra Czeszun

( dopisek Aleksandra Czeszun – będzie potwierdzeniem, że wpłat dokonali rodzice dzieci z naszego przedszkola ponieważ p. A. Czeszun jest inicjatorem projektu fundacji ,,Gdy liczy się czas”)

Zostaw Komentarz