DZIE┼â PRZEDSZKOLAKA W MAKUSIU 2021­čÄ­čśŐ­čÄë

with Brak komentarzy

 

 

DZIE┼â PRZEDSZKOLAKA W MAKUSIU 2021­čÄ­čśŐ­čÄë
20 wrze┼Ťnia nasze przedszkolaki – i te ma┼ée i te du┼╝e – obchodzi┼éy swoje ┼Ťwi─Öto ­čą│­čî×­čží­čĹž­čĹŽ
W ramach og├│lnopolskiej akcji „Dzie┼ä przedszkolaka to wa┼╝ne ┼Ťwi─Öto – uczcijmy je razem ta┼äcem i piosenk─ů” wszystkie dzieci za┼Ťpiewa┼éy piosenk─Ö „┼╗ycie przedszkolaka” i uda┼éy si─Ö do centrum naszego miasta og┼éaszaj─ůc wszystkim mieszka┼äcom, ┼╝e dzi┼Ť jest ┼Ťwi─Öto przedszkolaka! ­čĹž­čĹŽ
Pod ratuszem przywita┼é nas Burmistrz oraz zast─Öpca Burmistrza z pysznymi s┼éodko┼Ťciami, za co pi─Öknie dzi─Ökujemy ­čÖé
Po powrocie, przywitali nas wspaniali bajkowi go┼Ťcie z MBP Kozio┼éka – Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Kornela Makuszy┼äskiego w Szczecinku, kt├│rzy przybyli do nas z pi─Ökn─ů ksi─Ög─ů ┼╝ycze┼ä ­čÖé Bardzo dzi─Ökujemy, a bibliotek─Ö na pewno odwiedzimy ­čôÜ­čôľ­čôÜ­čôľ

Zostaw Komentarz