„Sprzątanie Świata – Polska 2021”

with Brak komentarzy
„Myślę, więc nie śmiecę!”. #SSP2021 👍🦉🌿🧹🌎💚
W piątek 17.09.2021r. nasze przedszkole przystąpiło do akcji „Sprzątanie Świata – Polska 2021”, w ramach polskiej edycji międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska „Clean up the World’’. Inicjatywa ta ma na celu promowanie idei dbania o przyrodę, inicjowanie działań zmierzających do wzrostu świadomości ekologicznej społeczeństwa, ukazanie skutków zaśmiecania świata oraz wyjaśnienie konieczności ochrony środowiska.
Tegoroczna akcja przebiegała pod hasłem „Myślę, więc nie śmiecę”.
Głównym koordynatorem akcji jest Fundacja Nasza Ziemia
Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tegorocznej akcji i mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenia zaowocują w przyszłości dobrymi nawykami ekologicznymi.

Zostaw Komentarz