Gimnastyczne Wyzwanie w grupie ”Tygryski”

🦁 💪👦👧🤸‍♂️🤸‍♀️🧘😄
Kreatywna gimnastyka to fajna zabawa, a sport dla dzieci ważna sprawa. Kiedy z Lolkiem sie bawimy, ani chwili nie marudzimy. Nowe przygody z Adą, przeżywamy całą gromadą. Trzy dni to stanowczo za mało, duuużo więcej by się chciało. Nasza grupa jest pod wrażeniem, a nowe lekcje z Lolkiem i Adą są naszym marzeniem.

W dniach 01.03.2021 – 03.03.2021 ”Tygryski” wzięły udział w 3-dniowym wyzwaniu gimnastycznym – ”Roar Adventure”, podczas którego ćwiczyły codziennie pod kierunkiem Lwa Lolka oraz jego przyjaciółki Ady. Wyzwanie miało na celu aktywizację ruchową dzieci na podstawie metody kreatywnej gimnastyki. Zajęcia poprowadzone były w formie opowieści ruchowo –rozciągającej, ubranej w barwną muzykę i efekty dźwiękowe. ”Tygryskom” bardzo spodobała się kreatywna gimnastyka , mamy nadzieję, że wkrótce ponownie będziemy mogli podjąć kolejne wyzwanie.