”Tygryskowe” zabawy na ”Magicznym dywanie”

Przedszkole XXI wieku, czyli jak technologia pozwala połączyć zabawę z edukacją
👣👂👁🧠⚽️🏊🎹🎲🎳🧩🙃

W naszym przedszkolu dysponujemy interaktywną podłogą .

Jest to system stworzony z myślą o przedszkolach, które dbają o rozwój dzieci w nowoczesny, innowacyjny sposób. Specjalny pakiet animacji skierowany do najmłodszych został przygotowany pod kątem edukacji poprzez zabawę. Obraz wyświetlony na podłodze reaguje na ruch chodzących po nim dzieci, dzięki temu dzieci chętnie korzystają z podłogi interaktywnej, traktując zajęcia jako dobrą zabawę. Sam proces nauczania wydarza się przy okazji. Atrakcyjna forma prowadzenia zajęć na interaktywnej podłodze angażuje umysł i ciało co sprawia, że dzieci chętnie przyswajają nowe wiadomości. Podczas zajęć z podłogą interaktywną wykorzystuje się naturalną potrzebę zabawy i zdobywania nowych umiejętności. Uwaga dzieci zostaje ukierunkowana na treści edukacyjne, poprzez stymulowanie wielu zmysłów.

”Tygryski” spędziły popołudnie na wspaniałej zabawie ☺️

Do stworzenia nagrania wykorzystano utwór Benny Hill Theme – Yackety Sax – Music Boots Randolph