Informacja dla Rodziców

Komunikat

Szanowni Rodzice, od dnia 11.05.2020 r Przedszkole Publiczne im .Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku wznawia funkcjonowanie, jednak w ograniczonym zakresie. Spełniając wytyczne GIS jesteśmy w stanie prowadzić zajęcia opiekuńczo – wychowawcze dla 3 grup dzieci, w których liczebność nie będzie przekraczała 12 dzieci.

W związku z powyższym informuję Państwa, że od tego czasu materiały w systemie zdalnego nauczania będą przesyłane przez nauczycieli w mniejszej ilości, co jest wynikiem tego, iż nauczyciele w większości będą pracować na placówce.

Jednocześnie informuję Państwa, że w związku z tym iż placówka funkcjonuje obecnie w ograniczonym zakresie nadal przysługują Państwu zasiłki opiekuńcze. Jeżeli ktoś z Państwa będzie chciał w tym czasie posłać dziecko do przedszkola ze względu na powrót obojga rodziców do pracy proszę o bezpośredni kontakt telefoniczny z dyrektorem – tel. 506 198 514

Poniżej znajdziecie Państwo Procedurę bezpieczeństwa obowiązującą w tym czasie w przedszkolu.

Pozdrawiam Państwa serdecznie i dziękuję za wyrozumiałość

dyrektor przedszkola

Barbara Żeromska