,,Czas w domu” – INFORMACJA !

Dyrektor Przedszkola informuje, że wykorzystanie proponowanych przez nauczycieli materiałów do realizacji jest propozycją, a nie koniecznością wykorzystania tych materiałów przez rodziców w pracy z dzieckiem w domu. Rodzice nie muszą przesyłać informacji zwrotnej o tym czy wykonali proponowane działania. Przysyłanie zdjęć np. prac plastycznych wykonywanych przez dzieci w domu jest DOBROWOLNE i ma służyć jedynie zachowaniu relacji i komunikacji pomiędzy nauczycielami a rodzicami i dziećmi. Nauczyciele proponując zadania dla dzieci mają na uwadze ich możliwości rozwojowe i dostosowanie do nich czasu pracy związanego z każdą aktywnością ( słuchanie, prace manualne, ruch, korzystanie z komputera). W razie wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny 506 198 514.

Pozdrawiam serdecznie Barbara Żeromska