Zielona noc Tygrysków i Ekoludków

W ciągu 4-5 letniego pobytu dzieci w przedszkolu staramy się wyposażyć je w wiedzę i umiejętności, które będą im potrzebne w życiu codziennym i przygotują je do podjęcia nauki w szkole. Chcielibyśmy również, by opuszczając przedszkole zabrały ze sobą ogromny bagaż miłych wspomnień. Jednym z nich być może będzie uroczystość zakończenia pobytu w naszym przedszkolu – „Zielona noc”.

Z dnia 14 na 15 czerwca Tygryski i Ekoludki zostały na swoją Zieloną noc – noc pełną atrakcji i wrażeń. Była zabawa z DJ, potem kolacja, szykowanie sobie miejsca do spania. Po zakończonych działaniach były zadania do wykonania umieszczone w różnych pomieszczeniach przedszkolnych. A następnie …..

Cisza nocna – ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie… (Nic nie było! Mimo naszych obaw, noc przebiegła bardzo spokojnie. Dzieci pod stałą opieką spały jak susły.