Dzień Dziecka – Piknik grupa ”Króliczki” i ”Wiewiórki”

A może…. PIKNIK?

Mówisz i masz 😀

Dzięki nieocenionej pomocy Naszej Pani Dyrektor dwie grupy ”Króliczki” i ”Wiewiórki” mogły dziś świętować Dzień Dziecka w plenerze.

Dzień zaczęliśmy od wyjścia do Kina ,,Wolność”, gdzie obejrzeliśmy wspaniałą bajkę ,,Kraina cudów”. Jednak na tym się nie skończyło 😀

Wybraliśmy się do Muzeum Regionalnego w Szczecinku, gdzie najpierw mieliśmy okazję obejrzeć znajdujące się tam zabytki, wystawę mieczy i posłuchać ich historii, którą niezwykle ekspresyjnie i ciekawie opowiedział nam Pan Mateusz Zacharewicz. Serdecznie dziękujemy 🙂
Następnie przyszedł czas na małe co nieco i rozpoczęliśmy nasz PIKNIK. Gdy brzuszki były najedzone ruszyliśmy do zabawy.
Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, tak było i tym razem, bo czas upłynął nam bardzo szybko.
W dniu dzisiejszym wszystkie dziecięce buzie były uśmiechnięte, a pytanie zadane podczas opuszczania terenu Muzeum ,, A czy wrócimy tu jeszcze kiedyś na dłużej?” wyraża więcej niż tysiąc słów 🙂 Wszystkim dzieciom z okazji jutrzejszego święta życzymy WSZYSTKIEGO NAJWSPANIALSZEGO !

Serdeczne podziękowania dla Pana Ireneusza Markanicza- Dyrektora Muzeum za możliwość przybycia i mile spędzony czas 🙂