Festyn Rodzinny

23 maja w przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny. Impreza była świetną okazją do uczczenia Dnia Matki i Ojca. Takie spotkanie służy integracji środowiska rodzinnego z przedszkolem.

Jak co roku w bardzo miłej, rodzinnej atmosferze bawiliśmy się razem: dzieci i rodzice. Festyn uświetniły występy dzieci ze wszystkich grup wiekowych. Została zaśpiewana piosenka dla rodziców i zaprezentowany został wiersz. Następnie Rodzice otrzymali serca wykonane przez dzieci.

Podczas festynu na naszych gości czekało wiele atrakcji. Podczas festynu można było wykonać sobie profesjonalne malowanie twarzy,  zrobić pamiątkowe zdjęcie w fotobudce, kolorować z Koziołkiem Matołkiem, zrobić swoją bransoletkę czy naszyjnik, pograć w piłkę nożna pod okiem profesjonalnych trenerów, sprawdzić się w rzucie piłką lekarską. Dużą popularnością cieszył się też popcorn i wata cukrowa. Pan Wojtek poprowadził całą oprawę muzyczną, a także konkursy dla rodziców. Na gości czekał również poczęstunek w postaci ciasta i sałatek przygotowanych przez rodziców. Dużym zainteresowaniem cieszyła się galeria prac dzieci, na której były portrety Rodziców.

Podziękowania pragniemy skierować do rodziców, którzy upiekli ciasta oraz przygotowali sałatki.