,,Leśne wędrówki”- wycieczka do Nadleśnictwa Czarnobór

Dnia 09.05.2019r. dwie grupy maluszków wybrały się na wycieczkę do Nadleśnictwa Czarnobór. Pani z nadleśnictwa przywitała nas i zaprosiła do Dziupli Ekologicznej, gdzie opowiedziała o zwierzętach mieszkających w lesie. Mieliśmy okazję je również zobaczyć oraz usłyszeć ich odgłosy dzięki tablicy dźwiękowej. Kolejną atrakcją był spacer po pobliskim lesie, podczas którego mogliśmy utrwalić zdobyte wiadomości. Ostatnim etapem naszej przygody było pieczenie kiełbasek, wspólne zabawy i śpiew. Na pożegnanie wszystkie dzieci dostały wspaniałe prezenty. Pomimo deszczowej pogody wycieczka była udana.
Serdeczne podziękowania składamy Stowarzyszeniu Nasze Dzieci działającemu przy naszym przedszkolu. Dziękujemy!