Wizyta Pani Róży- zapoznanie z zawodem fryzjera

We wtorek 8 stycznia 2019r mieliśmy przyjemność gościć w naszym przedszkolu Panią Różę Sawicz wykonującą zawód fryzjera. Było to spotkanie z cyklu poznajemy różne zawody. Pani Różą opowiedziała przedszkolakom o swojej pracy, pokazała swoje narzędzia i urządziła dzieciom mały pokaz pracy fryzjera, co wywołało mnóstwo emocji. Ponadto zaprezentowała atrybuty fryzjera: pelerynę, różnego rodzaju grzebienie, szczotki, nożyczki, suszarkę, prostownicę, i wiele innych.. Następnie wykonała fryzury chętnym dzieciom. .Przedszkolaki miały także okazję spróbować samodzielnie czesać włosy swoim koleżankom i kolegom. Po tak wspaniałym spotkaniu każdy na pewno z chęcią będzie chodził do fryzjera. Serdecznie dziękujemy Pani Róży za wspólnie spędzony czas oraz życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej.