UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA

with 1 komentarz

30.11.2018r. dzieci z grupy ”Króliczki” miały swój wielki dzień. Maluszki zostały wreszcie prawdziwymi przedszkolakami. Trzylatki odświętnie ubrane recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, grały na bębenkach oraz wykonały taniec. Maluszki udowodniły, że zasługują na miano prawdziwych przedszkolaków. Po części artystycznej Pani Dyrektor odczytała akt przysięgi, a dzieci złożyły przyrzeczenie. Po złożeniu obietnicy odbyła się ceremonia pasowania, podczas której Pani Dyrektor zaczarowanym ołówkiem dokonała uroczystego aktu pasowania. To była prawdziwa uczta dla oczu, uszu i serc. Oj, zakręciły się rodzicom w oczach łzy wzruszenia. Na koniec zostały wręczone dzieciom pamiątkowe dyplomy, medale oraz słodki upominek. Zwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców, za co serdecznie dziękujemy. Był to dzień pełen emocji i miłych wrażeń.

Jedna odpowiedz

1. Joanna
    | Odpowiedz

Piękna uroczystość. Dziękujemy Pani Karolinie za przygotowanie naszych pociech.