Dzień Dyni w grupie ,,Króliczki”

31.10.2018r w grupie ‘’Króliczki” odbył się Dzień Dyni. Z tej okazji sala zamieniła się w dyniową krainę. Wśród dzieci ubranych na pomarańczowo, a nawet przebranych w dyniowe stroje, można było poczuć się jak na dyniowej grządce . Dzieci oglądały dynie w różnych kolorach i rozmiarach. Wybraliśmy największą dynię , aby sprawdzić co ukrywa się w jej środku. Dowiedzieliśmy się jakie pyszności można z niej zrobić. Wszyscy mieli również okazję skosztować pestek dyni.. Maluszki wykonały piękne prace plastyczne, kolorowały dynie oraz chętnie brały udział w różnych zabawach. Wspólnie zrobiliśmy dyniowy lampion. Dużym powodzeniem cieszyła się dyniowa foto-budka, w której każde dziecko chciało mieć zdjęcie. Nie mogło zabraknąć również dyniowych smakołyków. Dzieci zajadały dyniowe ciasteczka (domowej roboty), które wszystkim smakowały. Radość na buziach i śmiech w sali świadczyły o wspaniałej zabawie.