Spotkanie teatralno-literackie ,,Wieczór z Bajką”

17.04.2024 w naszym przedszkolu odbyło się , podczas którego z dumą i radością oglądaliśmy, jak nasze przedszkolaki recytowały wiersze.📜🎤
Dla naszych przedszkolaków to nie tylko kolejna okazja do zabawy na scenie, ale również szansa na wyrażenie swojej kreatywności i odwagi. Każde dziecko, stając przed publicznością, włożyło w swój występ kawałek serca i osobistego zaangażowania. Ich występy były nie tylko wyrazem kreatywności, ale także zaangażowania, które nieustannie zachwyca naszą społeczność przedszkolną.
Po obradach, jury ogłosiło wyniki;
🌟I miejsce- Antonina Kucińska ,,Kwoka”🐔
🌟II miejsce- Mikołaj Strzelec ,,Okulary” 👓
🌟III miejsce- Aleksandra Dzimińska ,,Kotek” 🐱
🌟Wyróżnienie-Agata Gołębiowska ,,Wielbłąd” 🐫
Pięknie dziękujemy wszystkim Rodzicom za wsparcie i motywację, jaką dajecie dzieciom każdego dnia. Wasza obecność i wsparcie podczas tego wydarzenia było niezwykle ważne dla naszych małych artystów.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy👏 i dziękujemy za przybycie🥰
*Muzyka: Alive
*Muzyk: @iksonmusic