WIELKANOCNY KIERMASZ

🐥🐰🐣🐤
Drodzy Rodzice, to z Państwa inicjatywy i dzięki waszemu wsparciu ,w dniach 04-06.04.2022r mógł się odbyć w naszym przedszkolu wspaniały wielkanocny kiermasz. W jego organizację zaangażowali się wszyscy: dzieci, nauczyciele i bardzo duże grono rodziców, a także babć i dziadków.
Jesteśmy pełni podziwu dla Państwa pomysłowości, talentów plastycznych i pracowitości .
Cel kiermaszu – zebranie środków na kino sferyczne dla dzieci został osiągnięty ze sporą górką – łączna kwota , która została uzbierana to 3751,20 PLN! 🥰
Dziękujemy rodzicom , którzy tak licznie i chętnie uczestniczyli w przygotowaniach do kiermaszu i w samym jego przebiegu. Naszym dzieciom, które kiermasz traktują z pasją i utożsamiają się z nim na różne sposoby poprzez swoje zaangażowanie, wykonywane ozdoby i liczną obecność.
Mam nadzieję , że kiermasz stanie sie w lokalnej tradycji wyjątkowym wydarzeniem, bo łączy wiele osób w jego współtworzenie i wywołuje bardzo pozytywny odbiór wśród przybywających gości.
~ Rada Rodziców ❤️