🥰🤍❤️🇵🇱 #MuremZaPolskimMundurem

🥰🤍❤️🇵🇱
Nasze przedszkole włączyło się do akcji społecznościowej #MuremZaPolskimMundurem, wspierającej żołnierzy oraz funkcjonariuszy Straży Granicznej i Policji, którzy obecnie pełnią służbę na granicy polsko-białoruskiej, strzegąc naszego wspólnego bezpieczeństwa.
Przedszkolaki własnoręcznie stworzyły laurki będące symbolem wsparcia dla polskich mundurowych. Wykonane kartki zostaną przekazane do Urzędu Pocztowego w ramach akcji Poczty Polskiej , która bezpłatnie przekaże kartki służbom strzegącym granicy.
Dziękujemy wszystkim funkcjonariuszom Straży Granicznej, Policji, wszystkim Żołnierzom Wojska Polskiego i innych służb mundurowych za niezłomną postawę w obliczu zagrożenia i pełną poświęcenia służbę dla Ojczyzny. 🇵🇱
#Dziękujemyobrońcomgranic