Ważny komunikat

…..

……….

Dyrektor Przedszkola Publicznego w Szczecinku informuje, że na czas objęcia powiatu szczecineckiego strefą czerwoną, dla zapewnienia możliwie jak największego bezpieczeństwa pracownikom, dzieciom i rodzicom wprowadza zmiany organizacyjne mające ograniczenie do niezbędnego minimum kontaktu pomiędzy grupami dzieci, wymianą nauczycieli na grupach i kontaktu personelu z rodzicami. Działania te mają na celu ograniczenie ilości grup i nauczycieli, które będzie trzeba ewentualnie poddać kwarantannie jeśli wystąpi taka konieczność.
……….

Od poniedziałku 26.10.2020 do odwołania:

1. Zajęcia z religii będą prowadzone zdalnie – materiały będą zamieszczane na stronie internetowej przedszkola w zakładce „ZAJĘCIA ZDALNE – RELIGIA”

2. Zajęcia z języka angielskiego w grupie „Bystrzaki” i „Ekoludki”, będą prowadzone zdalnie – materiały będą zamieszczane na stronie internetowej przedszkola
w zakładce „ZAJĘCIA ZDALNE – J. ANGIELSKI”

3. Zawiesza się zajęcia z gimnastyki korekcyjnej. Dzieci otrzymają propozycje ćwiczeń które będą mogły wykonywać w domu.

4. Zawiesza się zajęcia poza terenem przedszkola (Muzeum, CEEiRJ, biblioteka)

Szanowni Rodzice dbajmy o siebie i innych.
……..

Pamiętajcie :

– o konieczności dezynfekcji rąk przy wejściu na placówkę,

– o tym, że dorosła osoba wchodzi do przedszkola w maseczce,

– w korytarzu przedszkola równocześnie może przebywać 4 rodziców z zachowaniem dystansu,

– sprawy biurowe proszę załatwiać telefonicznie lub umówić się na spotkanie również telefonicznie,

– do przedszkola przyprowadzamy tylko zdrowe dzieci- bez kataru, kaszlu, gorączki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
………..

Tylko współpracując, wspierając się wzajemnie i okazując wzajemne zrozumienie możemy poradzić sobie z obecną sytuacją. Wiem, że mogę na to liczyć z Państwa strony.

Pozdrawiam Barbara Żeromska

dyrektor przedszkola