Drodzy Rodzice!

Drodzy Rodzice!

Wyniki przeprowadzonego referendum wskazały, że za strajkiem opowiada się 96,15 % nauczycieli i pracowników Przedszkola Publicznego im. Kornela Makuszyńskiego biorących udział w głosowaniu referendalnym. Jeżeli rozmowy z rządem nie przyniosą dla nauczycieli i pracowników administracji i obsługi przedszkola oczekiwanych zmian, 08.04.2019 roku rozpocznie się w przedszkolu akcja strajkowa i może potrwać aż do spełnienia żądań.

Dyrektor Przedszkola nie jest w stanie przewidzieć, ilu nauczycieli i pracowników administracji i obsługi przystąpi do strajku, ponieważ codziennie będą potwierdzać w nim udział podpisem na liście obecności.

W związku z tym, może się zdarzyć, że Przedszkole nie będzie w stanie zabezpieczyć opieki Państwa dzieciom, zachowując przy tym zasady bezpieczeństwa.

Gorąco wierzę w to, że do akcji strajkowej jednak nie dojdzie.

Na bieżąco proszę obserwować rozwój sytuacji przedstawianej w ogólnopolskich mediach. Jednocześnie proszę Państwa o przezorność i od 08.04.2019 roku postarać się samodzielnie zabezpieczyć opiekę swoim dzieciom informując o tym przełożonych w zakładach pracy.

O wszelkich informacjach będę starała się Państwa informować poprzez stronę internetową przedszkola, facebooka oraz przez zamieszczenie informacji na drzwiach przedszkola.

Z wyrazami szacunku oraz prośbą o wyrozumiałość

Dyrektor Przedszkola Publicznego im. Kornela Makuszyńskiego

Barbara Żeromska