Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku serdecznie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Kartka urodzinowa dla Przedszkola”

Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku

serdecznie zaprasza do udziału

w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt.:

40 rocznica powstania Przedszkola ”

Cele konkursu:

• upamiętnienie 40-lecia powstania Przedszkola Publicznego im. Kornela Makuszyńskiego
  • rozwijanie zdolności manualnych, kreatywności i wyobraźni u dzieci
  • rozwijanie zdolności literackich u dzieci

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5-6 lat,  uczęszczających  do przedszkoli i oddziałów  przedszkolnych przy szkołach podstawowych na terenie Polski.
  2. Tematem konkursu jest wykonanie kartki z życzeniami urodzinowymi dla przedszkola.
  3. Kartka powinna być wykonana samodzielnie w dowolnej technice plastycznej w formacie A4 – złożona w połowie. Praca powinna zawierać pracę plastyczną oraz życzenia urodzinowe.
  4. Każda placówka może zgłosić dowolną liczbę prac.
  5. Do każdej pracy należy dołączyć zgodę rodziców na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku prac plastycznych dla celów publikacji konkursowych (załącznik nr 1).
  6. Praca powinna być opatrzona w metryczkę umieszczoną na odwrocie i zawierać: imię, nazwisko oraz wiek dziecka, nazwę i adres placówki, numer telefonu kontaktowego, e-mail, imię i nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego została wykonana praca.
  7. Prace przechodzą na własność organizatora i nie podlegają zwrotowi.
  8. Oceniane będą walory artystyczne, pomysłowość, oryginalność i samodzielność wykonania prac.
  9. Prace prosimy przesyłać do 10 maja 2019 r. na adres:

Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego

78-400 Szczecinek

Ul. Księżnej Elżbiety 2

z dopiskiem „Konkurs plastyczny”

1. Oceny prac dokona powołane jury.
  2. Rozstrzygnięcie konkursu: 15.05.2019r.
  3. Laureaci prac otrzymają nagrody i dyplomy, a nauczyciele pod kierunkiem których wykonano nagrodzone prace otrzymają podziękowania, które zostaną przesłane pocztą.
  4. Informacje o rozstrzygnięciu konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej przedszkola www.km.przedszkole.pl i  www.blizejprzedszkola.pl

Koordynator konkursu: Alicja Meller, Agata Łukaszewicz